Start
»
Regulamin
Moje zakupy:
Tapety

Regulamin


REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO NAJPIEKNIEJSZETAPETY.PL

Właścicielem sklepu internetowego NajpiekniejszeTapety jest firma:
PHU "D.T.D."
ul. Reptowska 39a
41-923 Bytom
NIP: 6451717364

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Sklep internetowy najpiekniejszetapety.pl prowadzi sprzedaż towarów poprzez sieć internet
2. Oferta sklepu jest ograniczona terytorialnie tylko do terenu Polski
3. Wszystkie podane ceny są cenami brutto

II. ZAMÓWIENIA

4. Złożenie zamówienia jest równocześnie deklaracją zapoznania się z regulaminem sklepu internetowego, oraz jego pełnej akceptacji
5. Po złożeniu zamówienia klient dostaje potwierdzenie drogą elektroniczną bądź telefoniczną w ciągu 24 godzin w przypadku dni roboczych
6. Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez zamawiającego
7. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy PHU "D.T.D." w przypadku płatności przelewem.
8. Wysyłka towarów zwykle następuje w przeciągu dwóch dni roboczych od rozpoczęcia realizacji zamówienia
9. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar zamówiony znajduje się na magazynie lub u dostawców sklepu. W przeciwnym wypadku klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i podejmowane są rozmowy na temat dalszej realizacji zamówienia (przedłużenie czasu realizacji, bądź anulowanie zamówienia).
10. Klient może wprowadzać korekty w zamówieniu poprzez kontakt z obsługą sklepu do czasu wystawienia faktury za zakupiony towar

III. WARUNKI ORAZ KOSZTY DOSTAWY

11. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta sposób.
12. Zamawiane towary dostarczane są poprzez firmę spedycyjną GLS. Cena wysyłki są uzależnione od wagi zamawianego towaru. Szczegóły znajdują się na podstronie poświęconej dostawie i wysyłce.

IV. PŁATNOŚCI

13. Istnieje tylko jedna możliwość płatności za zamówione towary:

 - przedpłata - płatność przelewem. Płatność należy uregulować na konto firmy PHU "D.T.D" podane poniżej, a w tytule przelewu należy wpisać TYLKO numer zamówienia.

ING Bank Śląski SA
nr konta:
06 1050 1230 1000 0022 0895 3139

PHU "D.T.D."
ul. Reptowska 39a
41-923 Bytom

V. FAKTURY VAT

14. Faktura VAT zostanie wystawiona dla podmiotu gospodarczego po podaniu następujących danych w formularzu: nazwy firmy, adresu oraz numeru NIP zgodnie ze stanem rzeczywistym. W przeciwnym wypadku wystawiony zostanie paragon fiskalny dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej.

VI. REKLAMACJE

15. Wszelkie produkty sprzedawane przez firmę PHU "D.T.D." są produktami fabrycznie nowymi i sprawnymi. Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski.
16. W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie bądź niekompletnych gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. W przypadku wyczerpania zapasów, sklep gwarantuje zamianę na inne produkty bądź ekwiwalent pieniężny w wysokości zamówionego towaru.
17. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient zauważy w nim wady techniczne lub inne niesprawności towar w ramach reklamacji należy odesłać wraz z fakturą zakupu na adres: PHU "D.T.D." ul. Reptowska 39a 41-923 Bytom PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE Z PRZEDSTAWICIELEM FIRMY.
18. Gwarancja produktów nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz m. in. podczas transportu. Prosimy uprzejmie o sprawdzenie paczki w obecności kuriera.

19. Nie przyjmujemy paczek płatnych za pobraniem.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

20. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do danych osobistych ma jedynie firma PHU "D.T.D.", która nie odstępuje tych informacji podmiotom trzecim. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać. Firma PHU "D.T.D." zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych kontaktowych w celach własnych badań marketingowych bądź wysyłania materiałów promocyjnych.
21. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat sprzętu w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
22. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
23. Rejestrując się do sklepu lub składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.
24. Wyłącznym właścicielem praw autorskich do opisów produktów, zdjęć oraz wszelkich innych materiałów znajdujących się na stronach sklepu internetowego jest firma PHU "D.T.D.". Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim jakiekolwiek kopiowanie, rozpowszechnianie (we fragmentach, lub w całości) zamieszczonych opisów oraz zdjęć bez zgody właściciela będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich właściciela tychże materiałów.Copyright © 2011 NajpiekniejszeTapety.pl. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Tapety ścienne